28 Września
Zapisy otwarte

Spinningowe GPx Okręgu Poznańskiego 2024 połowy z brzegu - II tura

Informujemy, że Okręgowy Kapitanat Sportowy oraz koło PZW Nr 117 Rogalin są organizatorami Spinningowych Indywidualnych Zawodów Wędkarskich, zaliczanych do Grand Prix Okręgu 2024 w połowach z brzegu, które odbędą się w dniu 28.09.2024,  rz. Warta w miejscowości Obrzycko.

Zawody będą rozgrywane w kategorii Seniorów i Juniorów.
Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie, zgodnie Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego Polskiego Związku Wędkarskiego.
Zawody będą liczone za pomocą aplikacji sędziowskiej  xTraMarlin.

Prawo startu:
w zawodach prawo startu mają członkowie Okręgu PZW zrzeszeni w Kołach / Klubach PZW z aktualnie opłaconymi składkami upoważniającymi do wykonywania amatorskiego połowu ryb.
Każdy zawodnik, biorący udział w kategorii Junior może uczestniczyć w zawodach pod warunkiem, że nad jego bezpieczeństwem będzie obowiązkowo czuwał Trener / Opiekun

Główna Komisja Sędziowska:
Sędzia główny: Tadeusz Pietruńko
koordynator zawodów: Anioła Filip

Teren zawodów:
Sektory będą wyznaczone na prawym i lewym brzegu rzeki Warty od Mostu drogowego w Obrzycku w górę i w dół rzeki.  Początek i Koniec sektorów będzie oznaczony chorągiewkami.
Organizator zastrzega sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia sektorów w zależności od ilości zgłoszonych zawodników.
Baza zawodów:  Marina , Przystań Rzeczna Zielonagóra przy moście drogowym w Obrzycku

UWAGA !
na 7 dni przed datą zawodów obowiązuje bezwzględny zakaz przeprowadzania treningów, na tym odcinku rzeki, przez zawodników biorących udział w zawodach.

• 28 Września 2024, godz. 00:00

6:00 Zbiórka uczestników
    6:30 Odprawa techniczna i losowanie sektorów
    6:30 - 7:00  Dojście na sektory i rozdanie kart startowych