3 Września
Planowane

Drużynowy Puchar V-ce Prezesa ds. Sportu Okręgu PZW Sieradz - 03.09.2023 Wały Działoszyńskie

OKS PZW Sieradz zaprasza do udziału w Drużynowych Zawodach Spławikowych - Puchar V-ce Prezesa ds. Sportu Okręgu PZW Sieradz , które odbędą się w dniu 03.09.2023 r., na zbiorniku Wały Działoszyńskie w Działoszynie. Drużyny Kół składają się z 3 zawodników.

Wymiary ochronne ryb łowionych w zawodach będą zgodne z obwieszczeniem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Zgłoszenia dokonywać należy poprzez wpłacenie 90zł nie później niż do dnia 28.09.2023 (włącznie) na konto bankowe Okręgu PZW Sieradz. Wpłaty po terminie, nieprawidłowo zatytułowane nie będą uwzględniane.

PEKAO SA O/Sieradz

63 1240 3275 1111 0000 2911 8030

TYTULE PRZELEWU proszę wpisać tylko IMIONA i NAZWISKA ZAWODNIKÓW oraz nazwę Koła

w załączniku druki:  przelewu - 90zł , wpłaty - 90 zł, przelewu - bez kwoty , wpłaty - bez kwoty

oraz potwierdzić udział telefonicznie - sms na numer 601 396 802 (w wiadomości sms proszę wpisać imiona, nazwiska oraz nazwę Koła)

Losowanie stanowisk o godzinie 6.00 w dniu zawodów

Wejście na stanowiska o godzinie 7.00

UWAGA !!! Ze względu na brak możliwości parkowania aut na terenie ogródków działkowych sprzęt trzeba transportować ręcznie (konieczność posiadania systemów transportowych)

DOJAZD:

- jadąc z północy i wschodu Okręgu (Łęczyca, Leźnica, Poddębice, Łódź, Pabianice, Łask) kierujemy się na Łask. Z Łasku kierujemy się przez Buczek - początkowo drogą nr 473 potem 483 do Szczercowa dalej drogą numer 74 do Ruśca a następnie drogą lokalną na Kiełczygłów dalej na Działoszyn. W Działoszynie na rondzie drugi zjazd w ulicę Częstochowską a następnie na wprost w ulicę Parkową > Grunwaldzką do skrzyżowania z ulicami Armii Krajowej i Grota Roweckiego zbiórka po prawej stronie.

-jadąc północnego zachodu Okręgu (Sieradz, Zduńska Wola) kierujemy się na Osjaków (z Sieradza przez Burzenin , ze Zduńskiej Woli przez Widawę) z Osjakowa Kierujemy się na Krzeczów. Z Krzeczowa drogą numer 486 do Działoszyna. W Działoszynie na rondzie pierwszy zjazd w ulicę Częstochowska a następnie na wprost w ulicę Parkową > Grunwaldzką do skrzyżowania z ulicami Armii Krajowej i Grota Roweckiego zbiórka po prawej stronie.

Zapraszamy Wszystkich chętnych do udziału w zawodach

• 3 Września 2023, godz. 00:00

Zbiórka zawodników oraz losowanie stanowisk

• 3 Września 2023, godz. 00:00