28 Kwietnia
Zapisy otwarte

Indywidualne Spławikowe GPO - Otwarcie Sezonu - 28.04.2024 r. Wapna - Jordanowo

Okręgowy Kapitanat Sportowy działający przy Polskim Związku Wędkarskim Okręg w Zielonej Górze informuje, że w dniu 28 kwietnia 2024 r.  na Wapnach w Jordanowie (Staw nr 1 oraz Staw nr 2 - grobla ) odbędą się

Indywidualne Zawody Wędkarskie

z cyklu Spławikowe Grand Prix Okręgu na 2024 r. – „Otwarcie sezonu”

W zawodach prawo startu mają wszyscy członkowie Okręgu PZW w Zielonej Górze, którzy opłacili składkę członkowską oraz na ochronę i zagospodarowanie wód na rok 2024, która uprawnia do wędkowania na łowisku, na którym rozgrywane są zawody.

- Ze względu na ograniczoną ilość stanowisk decyduje kolejność zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej – sport@pzw.zgora.pl

- Po zwrotnym mailowym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia do zawodów należy przystąpić do dokonania opłaty startowej.

Zawodnicy startujący w zawodach muszą dostarczyć oświadczenie o stanie zdrowia stanowiące załącznik do Komunikatu nr 1 lub wypełnić je na miejscu w sekretariacie przed przystąpieniem do zawodów.

Więcej informacji w komunikacie do zawodów.

>> Komunikat do zawodów <<

>>  Oświadczenie o stanie zdrowia <<