17 - 19 Maja
Zapisy otwarte

Muchowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego 2024 seniorów i juniorów

Informujemy, że zgodnie z Okręgowym kalendarzem Imprez i Zawodów Wędkarskich na 2024 w dniach 17 – 19.05.2024 odbędą się zawody muchowe, zaliczane do Grand Prix Okręgu 2024, które zostaną przeprowadzone na rzece Biała Lądecka w miejscowości Lądek Zdrój.
Zawody będą przeprowadzone w trzech równych turach.

Organizatorami zawodów są:
Okręgowy Kapitanat Sportu oraz Poznański Klub Wędkarstwa Muchowego
Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW oraz Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb i Regulaminem Łowiska.

Prawo Startu:
prawo startu w zawodach mają członkowie Okręgu PZW w Poznaniu zrzeszeni w Kołach i Klubach PZW z aktualnie opłaconymi składkami PZW.
Wszyscy zawodnicy muszą posiadać stosowne zezwolenia na wykonywanie amatorskiego połowu ryb na rzece Biała Lądecka

Ryby Łowione w zawodach:
do punktacji zaliczane będą wszystkie gatunki pstrąga występującego w  rzece  Biała  Lądecka.

Komisja Sędziowska:
Sędzia Główny             Gerard Błaszczak     tel. kont. 600 175 577
Koordynator zawodów:        Marcin Zyffert         tel. kont. 509 273 824

Koszt udziału w zawodach:
koszt udziału w zawodach wszystkich uczestników jest bezpłatny
Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania i wyżywienia w czasie zawodów.

Zgłoszenia do zawodów:
zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą przy pomocy aplikacji ON_LINE lub pisemnie u koordynatora zawodów Kol. Marcina Zyfferta, e-mail: marzyffert@wp.pl w terminie do 14.05.2024r

Lista zgłoszeń online

Zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku w relacjach z zawodów.
/ Organizatorzy /

Pliki do pobrania